Mybilet

Bilet Satın Almanın Güvenli Yolu

MyBilet, bünyesindeki otobüs firmaları arasında bütçenize en uygun otobüs biletini bulmanız için geliştirilmiş bir sistemdir. MyBilet internet sitesi, çağrı merkezi ve diğer uygulamaları sayesinde size en uygun otobüs biletini bulmanızı kolaylaştırır. MyBilet sistemini kullanarak seçkin otobüs firmalarına ait seferler sorgulayabilir, tüm seçenekleri bir arada görebilir, size en uygun bileti bularak anında satın alabilirsiniz.

MyBilet yaptığı hiç bir işlemden ücret almamaktadır, daima "0 komisyon" ile çalışıyor size bilet ücreti haricinde hiç bir ekstra ücret yansıtmıyoruz. Bilet sorgularken aklınıza takılabilecek her türlü konuyu anında konusunda uzman Canlı Destek ekibimizle paylaşabilir veya çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçerek tüm sorunlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

MyBilet güvenliğiniz için tüm ödeme sistemlerini anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden çalıştırmaktadır. Kişisel verilerinizin gizlilği için MyBilet sistemi 256 bit şifre korumalı SSL Sertifikası kullanmaktadır, ayrıca çağrı merkezimizde yapacağınız ödeme işlemleri yine anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından sağlanan IVR sistemleri ile yapılmaktadır.

Dilediğiniz yerden ister bilgisayarınızı ister cep telefonunuzu kullanarak saniyeler içerisinde tüm otobüs seferlerini görüntüleyebilir ihtiyaç duyduğunuz otobüs biletini anında satın alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman satın aldığınız bilet bilgilerini sorgulayabilir veya iptal / iade işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemlerinizde konusunda uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Neden MyBilet?

MyBilet sistemi ile günde 55 bin, yılda 20 milyon bilet satılmaktadır.